Zainwestuj w rozwój


Nasza oferta skierowana jest do
wszystkich przedsiębiorstw.

W zależności od Państwa potrzeb zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie finansowania

Dotacje unijne


Skorzystaj z szansy na rozwinięcie swojego biznesu.

Wystarczy, że masz dobry pomysł. My zajmiemy się resztą

Szkolenia

Szkolenia i konsultacje

„Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym"

Henry Ford

 

 

Aktualnie oferujemy Naszym klientom szkolenia z zakresu:

- MS Office – kurs podstawowy,

- MS Excel – kurs zaawansowany,

- MS Word – kurs zaawansowany.

Szkolenie z programu Microsoft Office obejmuje najpopularniejsze, przekrojowe szkolenie z obsługi pakietu Microsoft Office. Dedykowane jest każdemu, kto rozpoczyna pracę z komputerem i pakietem MS Office. Na szkoleniu nauczysz się edytować pliki tekstowe w MS Word, jak również obsługiwać skoroszyty w MS Excel, tworzyć obliczenia i zestawienia. Wszystkie zagadnienia omawiane są od zupełnych podstaw i ćwiczone na wielu praktycznych przykładach.

Istnieje również możliwość realizacji szkolenia jako indywidualnego kursu komputerowego, na przykład dla przedstawicieli kadry kierowniczej. W tym trybie możliwe jest pełne dostosowanie zaawansowania zagadnień do potrzeb uczestnika.

 

Wszystkie prowadzone przez Nas szkolenia tworzone są w ścisłej współpracy z Klientem. Opracowanie programu szkolenia poprzedza bardzo wnikliwa analiza potrzeb szkoleniowych, wspólnie określamy cele oraz spodziewane rezultaty każdego projektu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkiej staranności przy realizacji usługi.

 

 

 

Czekamy na Twoje zapytanie ofertowe.

Zapraszamy Klientów z Bydgoszczy i okolic.

 

 

 

Zespół CLEMENTINUM