Zainwestuj w rozwój


Nasza oferta skierowana jest do
wszystkich przedsiębiorstw.

W zależności od Państwa potrzeb zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie finansowania

Dotacje unijne


Skorzystaj z szansy na rozwinięcie swojego biznesu.

Wystarczy, że masz dobry pomysł. My zajmiemy się resztą

Menu

2.15 Kształcenie i szkolenie zawodowe dostosowane do potrzeb zmieniającej się gospodarki

2.15 Kształcenie i szkolenie zawodowe dostosowane do potrzeb zmieniającej się gospodarki

II oś priorytetowa, działanie 2.15 „Kształcenie i szkolenie zawodowe dostosowane do potrzeb zmieniającej się gospodarki” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, 2014-2020.

 

Kto może otrzymać dotację?

Wnioski o dotacje może składać wyłącznie Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.

 

Na jakie projekty?

Typ projektu: Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego Etap 2: Kwalifikacje i zawody odpowiadające potrzebom rynku pracy.

Dofinansowanie przeznaczone jest na wsparcie we wdrożeniu mechanizmów strategicznej współpracy z przedstawicielami partnerów społecznych na rzecz dostosowywania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy, w tym na:

·         utworzenie zespołów partnerów społecznych reprezentatywnych dla obszarów kształcenia zawodowego, w skład których wejdą przedstawiciele stowarzyszeń zawodowych, organizacji pracodawców oraz związków zawodowych właściwi dla 25 grup zawodów,

·         przegląd i aktualizacja we współpracy z partnerami społecznymi podstaw programowych kształcenia w zawodach oraz innych treści kształcenia i szkolenia zawodowego, pod względem uwzględnienia oczekiwań pracodawców w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji.

 

Ile?

Maksymalny poziom dofinansowania wynosi 100%. Ogólna pula środków przeznaczona na dofinansowanie projektów wynosi 9 500 000 PLN.

 

Termin naboru wniosków:

od 16.02.2016 do 17.03.2016

 

W przypadku zainteresowania naborem zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy przy opracowaniu wniosku: info@clememntinum.pl

Dotacje Bydgoszcz.